Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Wakacje w Uzdrowisku Rabka-Zdrój

First Minute – Lato 2022

Zaplanuj już dziś wakacje w Uzdrowisku Rabka-Zdrój, w górach, w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach i apartamentach położonych blisko Parku Zdrojowego jak również szlaków turystycznych, w otoczeniu zieleni oraz szumu górskich drzew. Dla naszych Gości udostępniamy w obiekcie Villa Gorczańska plac zabaw oraz duży basen zewnętrzny, jak również tarasy widokowe z miejscem na ognisko.

Villa Gorczańska

Zapraszamy do spędzenia wakacji w Uzdrowisku Rabka-Zdrój w atmosferze relaksu i odprężenia, w kameralnych pokojach i apartamentach w naszych obiektach Apartamenty przy Parku, Villa Gorczańska oraz Apartamenty w Rynku. Przede wszystkim lokalizacja w ustronnej części Uzdrowiska pozwala na wypoczynek od codzienności. Wokół liczne szlaki turystyczne, a w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój restauracje i kawiarnie oferujące lokalne smakołyki. Bez wątpienia to wszystko gwarantuje udane wakacje dla całej rodziny.

Apartamenty przy Parku

 

PAKIET ZAWIERA – Wakacje w Uzdrowisku Rabka Zdrój:

 • Min. 7 noclegów dla 2-6 osób w pokojach oraz studiach i apartamentach 2-pokojowych z pełnym aneksami kuchennymi, WiFi.
 • Udostępniamy bezpłatnie kilka rowerów (dot. Villa Gorczańska)
 • Drewniane zewnętrzne tarasy z miejscem na grilla i ognisko przy obiekcie Villa Gorczańska
 • Internet WI-FI (łącze światłowodowe) w każdym pokoju i apartamencie
 • Zewnętrzny plac zabaw i basen w obiekcie Villa Gorczańska
 • Pokój zabaw dla dzieci w obiektach Villa Gorczańska i Apartamenty przy Parku
 • Sąsiedztwo Rodzinnego Parku Rozrywki RABKOLAND (Apartamenty w Rynku)
 • Vouchery rabatowe do wybranych obiektów TERM.
 • UWAGA:   Jeżeli chcesz otrzymać gratis bilet dla jednego dziecka do Rodzinnego Parku Rozrywki RABKOLAND, to napisz nam o tym w uwagach przy dokonaniu rezerwacji. Oferta limitowana do wyczerpania posiadanych biletów.

Rabka Zdrój - widok na góry

Im dłużej zostajesz, tym mniej płacisz !!!!

Sprawdź przygotowaną ofertę

Dla Państwa wygody istnieje możliwość udostępnienia:

 • Łóżeczka drewnianego dla małego dziecka wraz z pościelą (odpłatnie)
 • Krzesełka do karmienia
 • Wanienki dziecięcej

Ze względu na fakt, że w naszych obiektach działają automatyczne recepcje, możliwie jest całodobowe zakwaterowanie. Daje to możliwość szybkiego i bezobsługowego zakwaterowania, co jest ważnym elementem zabezpieczającym naszych klientów w czasie epidemii koronawirusa. Dodatkowo staramy się zapewnić odpowiednią przerwę pomiędzy wykwaterowaniem i zakwaterowaniem kolejnego gościa. Zapewniamy odpowiednią dezynfekcję pomieszczeń.

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Wakacje w Uzdrowisku

Lato 2022 – Ostatni dzień promocji

Komfortowe pokoje, studia i apartamenty z aneksami kuchennymi w centrum Uzdrowiska, blisko Parku Zdrojowego, z pięknym widokiem na Babią Górę i Luboń. Przy obiekcie znajduje się duży ogród z placem zabaw, miejscem na ognisko i basenem.

doba od 60 zł/osoba/doba

(cena podana przy 7 noclegach)

Sprawdź
Translate »