Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

RABKOLAND – Rodzinny Park Rozrywki

 

Apartamenty w Rynku

przy Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny. Zapewniamy nocleg w centrum Uzdrowiska Rabka – Zdrój, przy Rodzinnym Parku Rozrywki RABKOLAND i zaledwie 15 minut spacerem do Parku Zdrojowego.

Apartamenty przy Parku

Możemy również zaoferować noclegi w obiekcie  Apartamenty przy Parku zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowym (15 minut spacerem do RABKOLAND).

RABKOLAND

to miejsce uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. Usytuowany jest kilometr od zakopianki (głównej drogi łączącej Kraków i Zakopane) to jest nieco ponad godzinę drogi od Krakowa. Wizyta w Rabkolandzie to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji w Tatrach.
RABKOLAND - Apartamenty w Rynku
Dla naszych gości mamy ograniczoną liczbę gratisowych wejściówek do Rodzinnego Parku Rozrywki i Edukacji RABKOLAND.

RABKOLAND - Apartamenty w Rynku

Oferta atrakcji oferowanych przez Rabkoland to ponad 30 urządzeń oferujących doznania w czasie przejażdżek. Są tu bajkowe, weneckie karuzele oraz szalony Music Express. Znajdziecie tu najmniejszy rollercoaster w Europie, diabelski młyn oraz łódeczki i pontony dla małych fanów pluskania. Dzieci wyszaleją się także na niezwykłych placach zabaw, na wielkich huśtawkach i w Dolinie Trzmiela.

RABKOLAND - Apartamenty w Rynku

A kiedy zmęczy Was podróż Latającym Autobusem i poznacie już Wesołą Farmę, przybijcie Łodzią Wikingów do Odwróconego Domu! Czy przelękniecie się potęgi Wieży Duch-Duch? Mali kierowcy mogą wchodzić w kontrolowane kolizje na Autostopie albo przemierzać autem Kredkowy Las. Ci, którzy wolą statyczne rozrywki, odnajdą swoje nowe oblicza w Gabinecie Luster.

RABKOLAND - Apartamenty w Rynku

Ze wszystkich atrakcji, takich jak karuzele, rollercoastery czy łódeczki możecie korzystać przez cały dzień bez żadnego limitu w cenie wejściówki! W Rabkolandzie znajdziecie jednak nie tylko urządzenia znane z najlepszych wesołych miasteczek. Podczas wizyty w parku towarzyszyć Wam będzie ponad 250 ruchomych figur, często połączonych Teatry Ruchomych Figur, które cieszą oczy i uszy nie tylko najmłodszych.  W weekendy a także codziennie w wakacje czekają na Was także prawdziwe przedstawienia, w tym pokazy magii!

RABKOLAND

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty noclegowej naszych obiektów Apartamenty przy Parku, Apartamenty w Rynku oraz Villa Gorczańska (opcja pobytu z wyżywieniem, przy obiekcie duży ogród z placem zabaw i basenem) w połączeniu z atrakcjami Rodzinnego Parku Rozrywki i Edukacji RABKOLAND. Oferta ograniczona do wyczerpania biletów.

RABKOLAND

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Apartamenty z basenem

Wypoczynek w Uzdrowisku to nie tylko piękny Park Zdrojowy oraz piesze wędrówki górskimi szlakami. Villa Gorczańska zapewnia komfortowe noclegi w otoczeniu zieleni, dużego ogrodu z placem zabaw i basenem.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 5 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź

Wakacje w Uzdrowisku

Lato 2024

Komfortowe pokoje, studia i apartamenty z aneksami kuchennymi w centrum Uzdrowiska, blisko Parku Zdrojowego, z pięknym widokiem na Babią Górę i Luboń.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 5 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź