Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Rabka Zdrój i okolice – stoki narciarskie

Rabka-Zdrój oraz okolice obfitują w stoki narciarskie o różnym stopniu trudności. Poniżej zamieszczone zostały przykładowe odległości i czasy dojazdu do stoków jak również linki do kamer umieszczonych na stokach narciarskich.

  • Chabówka ,,U Żura’’ – długość trasy 350m, różnica wzniesień 50m, idealny stok dla dzieci i nauki wszystkich początkujących narciaży – 6,7km od Apartamenty przy Parku ( 15 minut dojazd samochodem).
  • Kasinka Wielka – długość trasy 1450m, różnica wzniesień 293m, wyciąg narciarski Śnieżnica, wyciąg kanapowy 4 osobowy – 24km od Apartamenty przy Parku ( 31 minut dojazd samochodem).

  • Spytkowice – długość trasy 1050m, różnica wzniesień 137m, wyciąg kanapowy 4 osobowy – 16,5km od Apartamenty przy Parku ( 21 minut dojazd samochodem).

  • Koninki – długość trasy 1450m, różnica wzniesień 301m, wyciąg narciarski krzesełkowy Tobołów – 28km od Apartamenty przy Parku ( 36 minut dojazd samochodem).

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Sprawdź

Ferie zimowe – wczesna rezerwacja

w górach w atmosferze relaksu i odprężenia. Oferujemy kameralne, komfortowe pokoje, studia i apartamenty w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój, blisko Parku Zdrojowego. Wypoczynek w Uzdrowisku to nie tylko piękny park oraz piesze wędrówki górskimi szlakami, ale również jazda na sankach i nartach na stokach dostosowanych do różnych stopni trudności.

doba od 64 zł/osoba/doba

(cena podana przy 7 noclegach)

Sprawdź

Wakacje w Uzdrowisku

Lato 2023 – oferta limitowana z gwarancją niezmienności ceny

Komfortowe pokoje, studia i apartamenty z aneksami kuchennymi w centrum Uzdrowiska, blisko Parku Zdrojowego, z pięknym widokiem na Babią Górę i Luboń. Przy obiekcie znajduje się duży ogród z placem zabaw, miejscem na ognisko i basenem.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 7 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź