Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Ferie zimowe w Rabce Zdrój

Zapraszamy do spędzenia spokojnych i rodzinnych Ferii Zimowych w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach i apartamentach położonych blisko Parku Zdrojowego i szlaków spacerowych, w otoczeniu śniegu oraz szumu górskich drzew. Naszym Gościom oferujemy pokoje i apartamenty z pełnymi aneksami kuchennymi w małych, kameralnych obiektach Apartamenty przy Parku oraz Apartamenty w Rynku.
Lokalizacja obiektów w ustronnej części Uzdrowiska pozwala na wypoczynek od codzienności. W pobliżu obiektów znajdują się górki umożliwiające zabawę na sankach. W sąsiedztwie Rabki znajdują się liczne stoki narciarskie o różnym stopniu trudności. Na uwagę zasługują liczne szlaki turystyczne, a w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój restauracje i kawiarnie oferujące lokalne smakołyki. To wszystko gwarantuje udany pobyt dla całej rodziny.

Sylwester w Uzdrowisku Rabka-Zdrój

Udostępniamy:

  • Łóżeczko drewniane dla małego dziecka wraz z pościelą (odpłatnie)
  • Krzesełko do karmienia
  • Wanienkę dziecięcej

Sylwester w Uzdrowisku Rabka-Zdrój

Dokonując dłuższych rezerwacji otrzymujecie Państwo dodatkowe rabaty.

Sprawdź przygotowaną ofertę

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Apartamenty z basenem

Wypoczynek w Uzdrowisku to nie tylko piękny Park Zdrojowy oraz piesze wędrówki górskimi szlakami. Villa Gorczańska zapewnia komfortowe noclegi w otoczeniu zieleni, dużego ogrodu z placem zabaw i basenem.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 5 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź

Wakacje w Uzdrowisku

Lato 2024

Komfortowe pokoje, studia i apartamenty z aneksami kuchennymi w centrum Uzdrowiska, blisko Parku Zdrojowego, z pięknym widokiem na Babią Górę i Luboń.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 5 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź