Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Majówka w górach

Zapraszamy do spędzenia długiego weekendu majowego w atmosferze relaksu i odprężenia, w centrum Uzdrowiska Rabka – Zdrój, blisko Parku Zdrojowego w naszych kameralnych obiektach: Apartamenty przy Parku, Villa Gorczańska, Apartamenty w Rynku. Lokalizacja w centrum Uzdrowiska Rabka – Zdrój, a jednocześnie blisko szlaków spacerowych, tężni solankowej i placów zabaw znajdujących się w Parku Zdrojowym pozwala na wypoczynek od codzienności w otoczeniu budzącej się do życia przyrody i pięknych widoków na pasmo Babiej Góry i Lubonia. To wszystko gwarantuje udany wiosenny pobyt. Zapraszamy do zapoznana się ze szczegółową ofertą naszych obiektów.

Pakiet obejmuje:

  • minimum 3 noce pomiędzy 30 kwietnia a 4 maja 2020 w komfortowych pokojach, studiach lub apartamentach dla 2-6 osób
  • Pokój zabaw dla dzieci do dyspozycji najmłodszych Gości (dotyczy obiektów Villa Gorczańska i Apartamenty przy Parku)
  • Bezprzewodowy dostęp do Internetu
  • Zamykany parking (dotyczy obiektu Villa Gorczańska) lub miejsca postojowe publiczne przy obiekcie
  • Świeże górskie powietrze oraz relaksujący szum strumyka

Sprawdź przygotowaną ofertę

Dla Państwa wygody istnieje możliwość udostępnienia:

  • Łóżeczka drewnianego dla małego dziecka wraz z pościelą
  • Krzesełka do karmienia
  • Wanienki dziecięcej

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa pobytu, ze względu na możliwe występowanie zagrożenia koronawirusem pokoje i apartamenty objęte rezerwacją na weekend majowy zostaną wyłączone z eksploatacji (możliwości ich rezerwacji) na tydzień wcześniej, jak również będą odpowiednio zdezynfekowane.

Drodzy Państwo, jeżeli zechcecie otrzymać fakturę za pobyt na dane firmy, to w trakcie wypełniania Formularza rezerwacyjnego należy odznaczyć box „Chcę otrzymać fakturę VAT” i uzupełnić NIP i dane swojej firmy. W przypadku braku informacji o fakturze na firmę zostanie wystawiony paragon i ewentualnie faktura imienna za dokonaną rezerwację – BEZ MOŻLIWOŚCI POZNIEJSZEJ ZMIANY DANYCH.

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Wakacje w Uzdrowisku

Komfortowe noclegi w pokojach pokojach, studiach i apartamentach w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój, blisko Parku Zdrojowego. Oferujemy smaczną i domową kuchnię.

doba od 60 zł/osoba/doba

Sprawdź

Wiosna w górach

Wiosna w Gorcach, to najcudowniejszy czas na górskie wędrówki, w otoczeniu soczyście zielonych lasów oraz malowniczych widoków na Babą Górę i Tatry

doba od 40 zł/osoba / doba

Sprawdź
Sprawdź
Translate »