Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Wakacje Letnie w Uzdrowisku Rabka-Zdrój

Zaplanuj już dziś wakacje w górach, w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój, w komfortowych pokojach i apartamentach położonych w blisko Parku Zdrojowego i szlaków spacerowych. W otoczeniu zieleni oraz szumu górskich drzew. Dla naszych Gości udostępniamy w obiekcie Villa Gorczańska plac zabaw oraz duży basen zewnętrzny, jak również tarasy widokowe z miejscem na ognisko.

Zapraszamy do spędzenia wakacji w górach w atmosferze relaksu i odprężenia, w kameralnych pokojach i apartamentach w naszych obiektach Apartamenty przy Parku, Villa Gorczańska, Apartamenty w Rynku. Lokalizacja w ustronnej części Uzdrowiska pozwala na wypoczynek od codzienności. Wokół liczne szlaki turystyczne, a w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój restauracje i kawiarnie oferujące lokalne smakołyki. To wszystko gwarantuje udane wakacje dla całej rodziny.

PAKIET ZAWIERA:

 • Min. 5 noclegów dla 2-6 osób w pokojach oraz studiach i apartamentach 2-pokojowych z pełnym aneksami kuchennymi, WiFi.
 • Udostępniamy bezpłatnie kilka rowerów (dot. Villa Gorczańska)
 • Drewniane zewnętrzne tarasy z miejscem na grilla i ognisko przy obiekcie Villa Gorczańska
 • Internet WI-FI w każdym pokoju i apartamencie
 • Zewnętrzny plac zabaw i basen w obiekcie Villa Gorczańska
 • Pokój zabaw dla dzieci w obiektach Villa Gorczańska i Apartamenty przy Parku
 • Sąsiedztwo Rodzinnego Parku Rozrywki RABKOLAND (Apartamenty w Rynku)
 • Vouchery rabatowe do wybranych obiektów TERM.
 • UWAGA:   Jeżeli chcesz otrzymać gratis bilet dla jednego dziecka do Rodzinnego Parku Rozrywki RABKOLAND, to napisz nam o tym w uwagach przy dokonaniu rezerwacji. Oferta limitowana do wyczerpania posiadanych biletów.

Im dłużej zostajesz, tym mniej płacisz !!!!

Sprawdź przygotowaną ofertę

Dla Państwa wygody istnieje możliwość udostępnienia:

 • Łóżeczka drewnianego dla małego dziecka wraz z pościelą
 • Krzesełka do karmienia
 • Wanienki dziecięcej

W naszych obiektach działają automatyczne recepcje umożliwiające całodobowe zakwaterowanie. Daje to możliwość szybkiego i bezobsługowego zakwaterowania, co jest ważnym elementem zabezpieczającym naszych klientów w czasie epidemii koronawirusa. Dodatkowo staramy się zapewnić odpowiednią przerwę pomiędzy wykwaterowaniem oraz zakwaterowaniem kolejnego gościa jak również zapewniamy odpowiednią dezynfekcję pomieszczeń.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę za pobyt na dane firmy, to w trakcie wypełniania Formularza rezerwacyjnego należy odznaczyć box „Chcę otrzymać fakturę VAT” i uzupełnić NIP i dane swojej firmy. W przypadku braku informacji o fakturze na firmę zostanie wystawiony paragon i ewentualnie faktura imienna za dokonaną rezerwację – BEZ MOŻLIWOŚCI PÓŹNIEJSZEJ ZMIANY DANYCH.

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Wakacje w Uzdrowisku

Komfortowe noclegi w pokojach pokojach, studiach i apartamentach w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój, blisko Parku Zdrojowego. Oferujemy smaczną i domową kuchnię.

doba od 60 zł/osoba/doba

Sprawdź

Wiosna w górach

Wiosna w Gorcach, to najcudowniejszy czas na górskie wędrówki, w otoczeniu soczyście zielonych lasów oraz malowniczych widoków na Babą Górę i Tatry

doba od 40 zł/osoba / doba

Sprawdź
Sprawdź
Translate »