Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce prezentuje ekspozycję około 90 zabytkowych pojazdów szynowych normalnotorowych i wąskotorowych. W związku z tym regularnie organizowane są przejazdy pociągami retro. Są one prowadzonymi zabytkowymi parowozami i elektrowozami.

Skansen Taboru Kolejowego Rabka - Chabówka

Para buch, koła w ruch. Pociągi retro od maja ruszą na małopolskie tory! Cieszący się dużą sympatią zabytkowy tabor kolejowy pojawi się w nadchodzącym sezonie na najciekawszych trasach kolejowych w Małopolsce. Wyjazdy bezpośrednio ze Skansen Taboru Kolejowego z postojem na stacji kolejowej w centrum Uzdrowiska.

Zaledwie 5 minut spacerem od stacji kolejowej znajduje się obiekt Apartamenty przy Parku oferujący miejsca noclegowych w komfortowych apartamentach 1 i 2 pokojowych z pełnymi aneksami kuchennymi.

Również dogodnie położona jest Villa Gorczańska (około 25-30 minut spacerem przez Park Zdrojowy) oferująca noclegi w pokojach i apartamentach z pełnymi aneksami kuchennymi, możliwością wykupienia wyżywienia (domowa kuchnia), dużym ogrodem z placem zabaw i basenem.

Niewielka odległość dzieli dworzec kolejowy od Rodzinnego Parku Rozrywki Rabkoland (około 20 minut spacerem). W bezpośrednim jego sąsiedztwie zlokalizowany jest obiekt Apartamenty w Rynku. Do dyspozycji gości oddano komfortowe apartamenty 1 i 2 pokojowe z pełnymi aneksami kuchennymi.

Skansen Taboru Kolejowego Rabka - Chabówka
Parowozy oraz wagony z drewnianymi ławkami wyjadą na tory podczas kilkudziesięciu przejazdów. Odbywają się one na trasach do Zakopanego, Nowego Sącza, Krynicy, Biecza, Tarnowa, Wadowic i Andrychowa. Bezsprzecznie dla starszych będzie to okazja do wspomnień, a dla młodszych niezapomniana okazja zobaczyć jak dawniej podróżowano.

Skansen Taboru Kolejowego Rabka - Chabówka

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Apartamenty z basenem

Wypoczynek w Uzdrowisku to nie tylko piękny Park Zdrojowy oraz piesze wędrówki górskimi szlakami. Villa Gorczańska zapewnia komfortowe noclegi w otoczeniu zieleni, dużego ogrodu z placem zabaw i basenem.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 5 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź

Wakacje w Uzdrowisku

Lato 2024

Komfortowe pokoje, studia i apartamenty z aneksami kuchennymi w centrum Uzdrowiska, blisko Parku Zdrojowego, z pięknym widokiem na Babią Górę i Luboń.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 5 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź