Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce prezentuje ekspozycję około 90 zabytkowych pojazdów szynowych normalnotorowych i wąskotorowych. W sezonie regularnie organizowane są przejazdy pociągami retro prowadzonymi zabytkowymi parowozami i elektrowozami.

Skansen Taboru Kolejowego Rabka - Chabówka

Para buch, koła w ruch. Pociągi retro od maja ruszą na małopolskie tory! Cieszący się dużą sympatią zabytkowy tabor kolejowy pojawi się w nadchodzącym sezonie na najciekawszych trasach kolejowych w Małopolsce.
Skansen Taboru Kolejowego Rabka - Chabówka
Parowozy oraz odremontowane wagony z drewnianymi ławkami wyjadą na tory podczas kilkudziesięciu przejazdów jakie odbędą się na trasach do Zakopanego, Nowego Sącza, Krynicy, Biecza, Tarnowa, Wadowic i Andrychowa. Dla starszych będzie to okazja do wspomnień, a dla młodszych niezapomniana okazja zobaczyć jak dawniej podróżowano.

Skansen Taboru Kolejowego Rabka - Chabówka

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Wakacje w Uzdrowisku

Komfortowe pokoje, studia i apartamenty z aneksami kuchennymi w centrum Uzdrowiska, blisko Parku Zdrojowego, z pięknym widokiem na Babią Górę i Luboń. Przy obiekcie znajduje się duży ogród z placem zabaw, miejscem na ognisko i basenem.

doba od 50 zł/osoba/doba

Sprawdź
Translate »