Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Regulamin obiektu noclegowego

1. Doba pobytu w obiekcie („doba hotelowa”) rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
2. Zadatek oraz później wpłacone kwoty nie podlegają zwrotowi, jak również płatność za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
3. Oprócz opłaty za pobyt goście zobowiązani są do uregulowania opłaty uzdrowiskowej w wysokości i na zasadach określonych przez Urząd Miejski w Rabce Zdrój.
4. W przypadku stwierdzenia faktu nocowania dodatkowej osoby, nie objętej przedmiotową rezerwacją zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 100 zł za każdy dzień objęty rezerwacją, za każdą dodatkową osobę, niezależnie od jej wieku.
5. Szczegółowe informacje określające zasady płatności należności za pobyt określone zostały w Regulaminie Rezerwacji.
6. W obiektach generalnie nie akceptujemy zwierząt. W sytuacjach wyjątkowych jest to możliwe ale po wcześniejszym uzgodnieniu i potwierdzeniu tego faktu na piśmie.
7. W obiektach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, za wyjątkiem wyznaczonych miejsc na zewnątrz obiektu.
8. Cisza nocna obowiązuje od godzin 22:00 do godziny 6:00
9. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone w zarówno w pokojach jak również w obiekcie. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie jak i uszkodzenie wyposażenia oraz utratę elementów wyposażenia. W przypadku powstania szkody w pokoju z winy Gościa bądź z winy odwiedzających go osób, Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice. Gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody w pokoju bądź też o jej stwierdzeniu.
10. Goście zobowiązani są przechowywać klucz do pokoju z należytą starannością. W przypadku złamania klucza opłata pobierana jest opłata za jego dorobienie w wysokości 100 zł, a w przypadku jego utraty, Goście zostaną obciążeni kosztami wymiany dwóch wkładek zamka w wysokości 200 zł.
11. W przypadku uszkodzenia lub zniszczenia pilota do bramy parkingu (jeżeli goście taki otrzymali) pobierana jest opłata w wysokości 200 zł.
12. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdu Gościa, jak również za rzeczy (w tym również wartościowe) pozostawione w pokojach.
13. Goście zobowiązują się wykorzystywać apartament/pokój jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez.
14. W przypadku, gdy Gość w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Obiekt zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Gościowi pobytu w apartamencie/pokoju i nie jest wówczas zobowiązana do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.
15. Korzystanie z usług Obiektu stanowi akceptację niniejszego regulaminu.

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Apartamenty z basenem

Wypoczynek w Uzdrowisku to nie tylko piękny Park Zdrojowy oraz piesze wędrówki górskimi szlakami. Villa Gorczańska zapewnia komfortowe noclegi w otoczeniu zieleni, dużego ogrodu z placem zabaw i basenem.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 5 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź

Wakacje w Uzdrowisku

Lato 2024

Komfortowe pokoje, studia i apartamenty z aneksami kuchennymi w centrum Uzdrowiska, blisko Parku Zdrojowego, z pięknym widokiem na Babią Górę i Luboń.

doba od 71 zł/osoba/doba

(cena podana przy 5 noclegach, 4 osobach)

Sprawdź