Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Rodzinny Park Rozrywki i Edukacji RABKOLAND

Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny. Uważane jest przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. Usytuowany jest w sąsiedztwie obiektu Apartamenty w Rynku i 15 minut spacerem od obiektu Apartamenty przy Parku w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój, kilometr od zakopianki (głównej drogi łączącej Kraków i Zakopane), nieco ponad godzinę drogi od Krakowa. Wizyta w Rabkolandzie to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji w Tatrach. Za cały dzień zabawy zapłacicie stałą cenę, niezależnie od ilości przejażdżek na karuzelach i godzin spędzonych w niezwykłych bawialniach.

Rabkoland

Dla naszych gości mamy ograniczoną liczbę gratisowych wejściówek do Rodzinnego Parku Rozrywki i Edukacji RABKOLAND.

Rabkoland

Oferta atrakcji oferowanych przez Rabkoland to ponad 30 urządzeń oferujących doznania w czasie przejażdżek. Są tu bajkowe, weneckie karuzele oraz szalony Music Express. Znajdziecie tu najmniejszy rollercoaster w Europie, diabelski młyn oraz łódeczki i pontony dla małych fanów pluskania. Dzieci wyszaleją się także na niezwykłych placach zabaw, na wielkich huśtawkach i w Dolinie Trzmiela.

Rabkoland

A kiedy zmęczy Was podróż Latającym Autobusem i poznacie już Wesołą Farmę, przybijcie Łodzią Wikingów do Odwróconego Domu! Czy przelękniecie się potęgi Wieży Duch-Duch? Mali kierowcy mogą wchodzić w kontrolowane kolizje na Autostopie albo przemierzać autem Kredkowy Las. Ci, którzy wolą statyczne rozrywki, odnajdą swoje nowe oblicza w Gabinecie Luster.

Rabkoland

Ze wszystkich atrakcji, takich jak karuzele, rollercoastery czy łódeczki możecie korzystać przez cały dzień bez żadnego limitu w cenie wejściówki! W Rabkolandzie znajdziecie jednak nie tylko urządzenia znane z najlepszych wesołych miasteczek. Podczas wizyty w parku towarzyszyć Wam będzie ponad 250 ruchomych figur, często połączonych Teatry Ruchomych Figur, które cieszą oczy i uszy nie tylko najmłodszych.  W weekendy a także codziennie w wakacje czekają na Was także prawdziwe przedstawienia, w tym pokazy magii!

Rabkoland

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty noclegowej naszych obiektów Apartamenty przy Parku, Apartamenty w Rynku oraz Villa Gorczańska (opcja pobytu z wyżywieniem, przy obiekcie duży ogród z placem zabaw i basenem) w połączeniu z atrakcjami Rodzinnego Parku Rozrywki i Edukacji RABKOLAND. Oferta ograniczona do wyczerpania biletów.

Rabkoland

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Wakacje w Uzdrowisku

Komfortowe pokoje, studia i apartamenty z aneksami kuchennymi w centrum Uzdrowiska, blisko Parku Zdrojowego, z pięknym widokiem na Babią Górę i Luboń. Przy obiekcie znajduje się duży ogród z placem zabaw, miejscem na ognisko i basenem.

doba od 50 zł/osoba/doba

Sprawdź
Translate »