Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Wiosna w Gorcach

to najcudowniejszy czas na górskie wędrówki, w otoczeniu soczyście zielonych lasów. Wędrując po górskich szlakach można podziwiać malownicze widoki na panoramę Tatr oraz Babią Górę jak również pasmo Lubonia, które zapierają dech w piersiach i na długo pozostają w pamięci. To czas, kiedy natura budzi się do życia a słońce już nas rozpieszcza.

PAKIET ZAWIERA:

  • Min. 2 noclegi dla 2-6 osób w pokojach oraz studiach i apartamentach 2 pokojowych z pełnym aneksami kuchennymi, WiFi.
  • Udostępniamy bezpłatnie kilka rowerów (dot. obiektu Villa Gorczańska)
  • Drewniane zewnętrzne tarasy z miejscem na grilla i ognisko (dot. obiektu Villa Gorczańska)
  • Internet WI-FI w każdym pokoju i apartamencie

Im dłużej zostajesz, tym mniej płacisz !!!!

Sprawdź przygotowaną ofertę

Dla Państwa wygody istnieje możliwość udostępnienia:

  • Łóżeczka drewnianego dla małego dziecka wraz z pościelą
  • Krzesełka do karmienia
  • Wanienki dziecięcej

W naszych obiektach działają automatyczne recepcje umożliwiające całodobowe zakwaterowanie. Daje to możliwość szybkiego i bezobsługowego zakwaterowania, co jest ważnym elementem zabezpieczającym naszych klientów w czasie epidemii koronawirusa. Dodatkowo staramy się zapewnić odpowiednią przerwę pomiędzy wykwaterowaniem oraz zakwaterowaniem kolejnego gościa jak również zapewniamy odpowiednią dezynfekcję pomieszczeń.

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę za pobyt na dane firmy, to w trakcie wypełniania Formularza rezerwacyjnego należy odznaczyć box „Chcę otrzymać fakturę VAT” i uzupełnić NIP i dane swojej firmy. W przypadku braku informacji o fakturze na firmę zostanie wystawiony paragon i ewentualnie faktura imienna za dokonaną rezerwację – BEZ MOŻLIWOŚCI POZNIEJSZEJ ZMIANY DANYCH.

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Wakacje w Uzdrowisku

Komfortowe noclegi w pokojach pokojach, studiach i apartamentach w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój, blisko Parku Zdrojowego. Oferujemy smaczną i domową kuchnię.

doba od 60 zł/osoba/doba

Sprawdź

Wiosna w górach

Wiosna w Gorcach, to najcudowniejszy czas na górskie wędrówki, w otoczeniu soczyście zielonych lasów oraz malowniczych widoków na Babą Górę i Tatry

doba od 40 zł/osoba / doba

Sprawdź
Sprawdź
Translate »