Pokoje i apartamenty w Rabce-Zdrój

Mapa lokalizacji

Sylwester w Uzdrowisku Rabka-Zdrój

Zapraszamy do spędzenia spokojnego i rodzinnego Sylwestra w górach, w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój, w komfortowych pokojach i apartamentach położonych blisko Parku Zdrojowego i szlaków spacerowych, w otoczeniu śniegu oraz szumu górskich drzew. Dla naszych Gości udostępniamy pokoje z możliwością wykupienia wyżywienia jak również studia i apartamenty 2-pokojowe z pełnymi aneksami kuchennymi w małych, kameralnych obiektach Villa Gorczańska, Apartamenty przy Parku oraz Apartamenty w Rynku. Lokalizacja obiektów w ustronnej części Uzdrowiska pozwala na wypoczynek od codzienności. Wokół liczne szlaki turystyczne, a w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój restauracje i kawiarnie oferujące lokalne smakołyki. To wszystko gwarantuje udany pobyt dla całej rodziny.

Villa Gorczańska - Rabka Zdrój - zima
PAKIET ZAWIERA:

  • Min. 3 noclegi dla 2-6 osób w pokojach oraz studiach i apartamentach 2-pokojowych z pełnym aneksami kuchennymi, WiFi.
  • Drewniane zewnętrzne tarasy z miejscem na grilla i ognisko – dotyczy pobytu w Villa Gorczańska
  • Internet WI-FI w każdym pokoju i apartamencie
  • Pokój zabaw dla dzieci w obiektach Villa Gorczańska i Apartamenty przy Parku
  • Sąsiedztwo Parku Rozrywki dla Dzieci RABKOLAND – Apartamenty w Rynku
  • Vouchery rabatowe do wybranych obiektów TERM.

W przypadku przyjazdu z małym dzieckiem, dla Państwa wygody istnieje możliwość udostępnienia:

  • Łóżeczka drewnianego dla małego dziecka wraz z pościelą
  • Krzesełka do karmienia
  • Wanienki dziecięcej

Parowozjada, skansen taboru kolejowego - Rabka Zdrój - Chabówka

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa pobytu, ze względu na możliwe występowanie zagrożenia koronawirusem pokoje i apartamenty objęte rezerwacją na okres Sylwestrowy zostaną wyłączone z eksploatacji (możliwości ich rezerwacji) na tydzień wcześniej, jak również będą odpowiednio zdezynfekowane. W obiektach nie będą organizowane imprezy sylwestrowe.

Im dłużej zostajesz, tym mniej płacisz !!!!

Sprawdź przygotowaną ofertę

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę za pobyt na dane firmy, to w trakcie wypełniania Formularza rezerwacyjnego należy odznaczyć box „Chcę otrzymać fakturę VAT” oraz uzupełnić NIP i dane swojej firmy. W przypadku braku informacji o fakturze, na firmę zostanie wystawiony paragon i ewentualnie faktura imienna za dokonaną rezerwację – BEZ MOŻLIWOŚCI PÓŹNIEJSZEJ ZMIANY DANYCH.

Wyszukaj ofertę

Oferta specjalna

Wakacje w Uzdrowisku

Komfortowe noclegi w pokojach pokojach, studiach i apartamentach w centrum Uzdrowiska Rabka-Zdrój, blisko Parku Zdrojowego. Oferujemy smaczną i domową kuchnię.

doba od 60 zł/osoba/doba

Sprawdź

Wiosna w górach

Wiosna w Gorcach, to najcudowniejszy czas na górskie wędrówki, w otoczeniu soczyście zielonych lasów oraz malowniczych widoków na Babą Górę i Tatry

doba od 40 zł/osoba / doba

Sprawdź
Sprawdź
Translate »