Kontakt

Villa Gorczańska
ul. Dietla 31
34-700 Rabka Zdrój

883 307 671 lub (12) 357 56 90

e-mail: rezerwacja@wypoczynek.neostrada.pl


Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

UWAGA!
Jeżeli potrzebujesz zapytać o ofertę lub dokonać rezerwacji,
prosimy skorzystać z zakładki „REZERWACJE I ZAPYTANIA”

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Imię i nazwisko:*
Twój telefon:*
Twój e-mail:*
Temat:*
Treść wiadomości:*
 1. W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018r Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy, że Mieszko Bakalus, Zakład Innowacyjno-Wdrożeniowy CADsoft, ul. Zarzecze 78, 30-134 Kraków, tel. +48 883 307 671, email: rezerwacja@wypoczynek.neostrada.pl, jest administratorem danych osobowych, które zostały podane przez Ciebie w formularzu rezerwacji, w zapytaniu drogą elektroniczną lub na naszej stronie w rubryce ,,znajdź ofertę’’ i przetwarza dane  w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.
 2. Wysyłając do nas zapytanie o rezerwację bądź rezerwację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, ponieważ są one niezbędne do poprawnego wykonania usługi. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną  przez Państwa wiadomość.
 3. Twoje dane osobowe będą przechowywane dla realizacji wskazanego w formularzu celu przez okres 1 miesiąca od daty zakończenia usługi.
 4. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, także prawo do przenoszenia tych danych, a gdy dane te były przetwarzane niezgodnie z prawem lub nie są już niezbędne do wskazanych w zgodzie celów – prawo żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Prawo żądania ograniczenia przetwarzania tych danych przysługuje Ci również, gdy kwestionujesz prawidłowość tych danych.
 5. Dane można modyfikować i usuwać.  Możesz zwrócić się do nas o pomoc za pośrednictwem adresu e-mailowego: rezerwacja@wypoczynek.neostrada.pl
 6. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek problemów chętnie Ci pomożemy. 
 7. Podanie przez Ciebie danych osobowych przetwarzanych na cele realizacji zamówienia jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia nam przyjęcia rezerwacji, ponieważ nie będziemy w stanie jej zrealizować.
 8. Masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych dla powyższych celów w dowolnym momencie, co nie wpływa na legalność przetwarzania, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Po cofnięciu zgody Twoje dane zostaną niezwłocznie usunięte.
 9. Odbiorcą podanych danych osobowych jest wyłącznie Administrator.
 

Jak do nas dojechać

Dojazd z ,,Zakopianki”.

1. Na skrzyżowaniu ze zjazdem na Mszanę i Wadowice, skręcić w lewo w ulicę Krakowską, dojechać
do ronda, na rondzie w prawo ulicą Sądecką, dojechać do drewnianego kościółka po lewej stronie,
na skrzyżowaniu (światła) skręcić lewo w ulicę Orkana cały czas prosto. Mijamy przejazd kolejowy, rondo, cały czas prosto ulicą Orkana, po prawej stronie mijamy Park Zdrojowy, jedziemy dalej ulicą Parkową wzdłuż parku i skręcamy w prawo w ulicę Nowy Świat. Druga ulica w lewo to ulica Dietla, przejazd ok. 600m. Można również skręcić jedną ulicę wcześniej w lewo w ulicę Prof. Rudnika/Polną, jechać prosto ok. 600m, skręcić w prawo w ul. Gorczańską.
Villa Gorczańska ( drugi budynek po prawej stronie) zlokalizowana jest na rogu ulic: Dietla i Gorczańskiej.

UWAGA: Jadąc na GPS nie zalecamy trasy od Al. Tysiąclecia do ulicy Gorczańskiej.

2. Na skrzyżowaniu obok stacji CPN i restauracji Siwy Dym skręcić w ulicę Kilińskiego to jest w lewo zaraz za stacją jadąc od strony Krakowa. Przejechać most na Rabie, skręcić w lewo do Rynku i prosto
w kierunku kościoła, dalej jak w pkt.1

3. Pojechać „Zakopianką” dalej w kierunku Zakopanego. Zjechać pod wiadukt nad torami kolejowymi
(w prawo) minąć stację PKP Chabówka. Pierwszy skręt w lewo to ulica Podhalańska, którą należy dojechać do Rynku, dalej jak w pkt. 1.

 • Długość geograficzna 19°58′ E
 • Szerokość geograficzna 49°36′ N